Sayın üyelerimiz,
Odamızın, Türkiye’nin saygın giyim markalarından “Kiğılı” ve “Abdullah Kiğılı” ile yaptığı anlaşma ile; siz İstanbul Yeminli Mali Müşavir üyelerimiz tarafından bu firmanın bütün mağazalarından yapılacak tüm alışverişlerde “diğer müşterilerine yapılmakta olan tüm indirimlere ek olarak” yüzde 10 indirim imkanı sağlanmıştır.

Yapılan anlaşmaya göre:
- indirimden yararlanma süresi 31.07.2019 tarihinde sona erecektir.
-İndirimden yararlanırken İstanbul YMM Odası üyeliği, kimlik ibrazı ile belgelendirilecektir.
-Kampanya, alınmış hediye çeklerinin kullanımında geçerli olmayacaktır.

 

İyi alışverişler dileriz.

 

-----------------------
 

Size özel indirim mağazalarımızda geçerli tüm indirimlere ek %10 indirim olarak onaylanmıştır. Kampanya koşulları aşağıdaki gibidir.

Kampanya Detayları:

 

  1. Kampanya, 31.07.2019 tarihine kadar Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazamızda geçerlidir.
  2. Her dönem belirli oranlarda sezon indirimimiz bulunmaktadır. İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası çalışan kartı ibrazı ile, bu sezon indirimine ek %10 indirim uygulanacaktır.
  3. Kampanya, promosyon ürünler ve ikili/üçlü promosyon ürün grupları, hediye çekleri hariç tüm sezon ürünlerinde, aksesuar, deri gruplarında geçerlidir.
  4. Kampanya, "2 ürüne %10 indirim / 3 ve üzerine %20 indirim” kampanyası ile birleştirebilecektir.
  5. Kampanya, Kiğılı Kart sahiplerine özel doğum günü indirimi dışında diğer hiçbir iskonto ile birleştirilememektedir. Ayrıca Kiğılı Kart sahipleri kampanya süresince biriken puanlarını Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında kullanabilecektir. (Kiğılı Kart sahibi olmayanlar ise, kartlarını Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında anında ücretsiz olarak çıkarabilirler.)

 

 

Adres: Asmalı Mescit Mah. İstiklal Cad. Deva Çıkmazı No:1 (34430)
Beyoğlu / İstanbul
Tel: 0 212 251 60 90 pbx. Faks: 0 212 251 60 50
Bilgi: istanbulymmo@istanbulymmo.org.tr